Розміщення публікацій у ЗМІ – ефективний помічник для досягнення довгострокових цілей

Особливості цього рекламного каналу

Публікації у ЗМІ – це офіційно й авторитетно. Вони додадуть вам статусності перед клієнтами, партнерами і пошуковими мережами. А коли видання ще й шановане серед вашої аудиторії, тоді множте ефект такої реклами втричі.

Єдиний мінус – це гра не на широкий загал. Щоб такий піар був дійсно ефективним, потрібно чітко розуміти мету й способи його досягнення.

Каталог ЗМІ

Завдяки публікаціям в онлайн-ЗМІ ви реалізуєте 6 основних цілей

Підвищення позицій
вашого сайту у Google

Google ранжує сторінки у пошуковій видачі майже за 200 показниками, один з найвагоміших – кількість та якість зовнішніх посилань на ваш сайт.

Однак пам’ятайте: лінкбілдинг ефективний лише разом із комплексною SEO-оптимізацією сайту й під контролем SEO-фахівця.

Управління репутацією
в Google (SERM)

В інтернеті репутація на 80% складається з видачі пошукової системи. Погано, якщо там про вас майже нічого немає. Ще гірше, якщо спливає негатив.

Щоб виправити це, опублікуйте кілька статей на авторитетних сайтах. Та підсильте їх посиланнями з інших ресурсів.

Підвищення впізнаваності

Впізнаваність бренду – це здатність покупців пригадати або впізнати торгову марку перед придбанням товару чи послуги. Це важливо, оскільки 59% людей схильні купувати лише у знайомих брендів.

Зазначимо: така стратегія працюватиме лише за регулярних розміщень.

Підтвердження експертності

Публічно підтвердити свої навички потрібно багатьом: щоб показати клієнтам свою компетентність, пройти кваліфікацію під час тендеру, отримати візу O-1 у США чи покращити резюме.

Однак враховуйте, що ЗМІ повинно бути відомим серед вашої цільової аудиторії.

Пряме залучення клієнтів

Цей шлях підійде не всім. Напряму залучити клієнтів ще й окупити рекламу зможуть B2B-компанії чи сфера послуг із високою маржею або LTV.

Тож якщо ваша єдина мета – розмістити статтю й одразу отримати заявки, підрахуйте, чи окуплять 2-3 клієнти вашу інвестицію.

Просування YouTube-каналів

Головним фактором залучення нових глядачів для YouTube-каналу є система рекомендацій відеосервісу. Завдяки публікаціям алгоритми YouTube визначать, що відео має попит і підвищать його видимість.

Але публікувати такі новини краще у день виходу ролика.

З нами це робити зручніше

Через сервіс Publishare.info розмістити PR-публікацію в онлайн-ЗМІ так само просто, як купувати в інтернет-магазині. Більше не потрібно згадувати назви видань, шукати контакти редакції та домовлятись про співпрацю. Достатньо обрати сайт з каталогу й оформити заявку через кошик. Контент можна надати свій, або замовити його створення у нас.

Перейти до каталогу

Консалтингові послуги

У разі потреби, ми безплатно підберемо рекламні майданчики й сплануємо PR-кампанію так, щоб ви досягли своїх цілей. Лише заповніть бриф!

Заповнити бриф